beataBeata Makowska jest architektem od trzydziestu lat zajmującym się zabytkami Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego. W dniu 3 marca 2017 roku w czasie wykonywania swojej pracy Beata uległa poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Jej stan jest ciężki. 

 

 

 

 

Po sześciu miesiącach spędzonych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Szczecinie  Beata została przeniesiona do domu. 1 października br. Beata zostanie przeniesiona do kliniki rehabilitacyjnej. To umożliwi intensyfikację procesu rehabilitacji neurologicznej. Nie ulega wątpliwości, że jest to jedyna szansa aby Beata mogła powrócić zdrowia. Z tego względu od samego początku chcemy zaangażować najlepszych specjalistów. W najbliższej przyszłości Beata odwiedzi również inne podobne ośrodki w Polsce. Czeka ją wieloletnia specjalistyczna rehabilitacja neurologiczna, która jest bardzo kosztowna. Wiemy jak bardzo chcecie Jej pomóc! 

Za każdą pomoc z serca dziękują mąż – Dariusz oraz synowie: Piotr i Krzysztof.

Razem możemy więcej!!!

Pomóżmy Beacie powrócić do zdrowia!!!

 Możesz pomóc wpłacając dowolną kwotę na subkonto w PLN Fundacji Forani:

61 1750 0012 0000 0000 3670 4969

Nr SWIFT Raiffeisen Bank Polska to RCBWPLPW, IBAN banku: PL

UWAGA! W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać: "DAROWIZNA Beata Makowska"

Możesz też pomóc Beacie przekazując 1% podatku. Wpisz numer KRS Fundacji Forani: 0000420954 i cel szczegółowy: Pomoc Beata Makowska.

Z całego serca dziękujemy Wszystkim Darczyńcom!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt i wdrożenie EPProjects Poland

 

Deklaracja dostępności